Dvere

Zariaďovanie interiérov kladie čoraz väčšie nároky na architektov aj výrobcov. Takmer každý interiér je ladený do jedného, či viac odtieňov a zosúladený s výberom materiálov. Tvorca interiéru sa potom musí pasovať s problémom zladenia materiálov a množstvom odtieňov od rôznych výrobcov. Ale aj pri veľkej snahe vyjsť zákazníkom v ústrety vždy nebol výsledok uspokojivý, pretože sa mohlo stať, že iný výrobca dverí používal inú značku laku ako my a vzorky odtieňov sa nedali dokonale zladiť. Obzvlášť keď sa jednalo o špeciálne povrchové úpravy.

Mnoho zákazníkov nás oslovilo s požiadavkou zladenia schodiska s interiérovými dverami. Či už farbou, drevinou, ale aj povrchovou úpravou a zaručenou kvalitou. Keďže našou snahou je vyjsť zákazníkovi čím viac v ústrety, rozhodli sme sa našu výrobu rozšíriť aj o výrobu interiérových dverí na mieru. Keďže všetky časti dverí a zárubní vyrábame v našej dielni sme schopní sa prispôsobiť aj atypickým rozmerom otvorov, či hrúbky steny. Našu ponuku neustále dopĺňame novými modelmi a vieme sa prispôsobiť aj Vašim atypickým požiadavkám.

Nakoľko disponujeme najmodernejšou technikou na obrábanie dreva vrátane počítačom riadeného CNC obrábacieho centra, sme schopní splniť aj túto požiadavku na vysokej kvalitatívnej úrovni a dokonale zladiť schodisko s interiérovými dverami materiálovo aj farebne. Samozrejme, že harmónia dverí a schodiska nie je jedinou našou prioritou. Záleží nám aj na kvalite a aj zloženie dverného krídla je robené s dôrazom na dlhú životnosť. Toto sme docielili tým, že hrany dverí neolepujeme hranovacou páskou, ale po celom obvode dverného krídla je masívny drevený hranol, do ktoré sa frézuje polodrážka. Tým sme vyriešili problém kedy dochádza k odlepovaniu hrany a hrana našich dverí, ktorá je najviac namáhaná je z dreva. Aj detailný pohľad na dverné krídlo prezrádza, že ide o kvalitný výrobok. Taktiež dýhu, ktorú používame na dýhovanie dverí a zárubní používame hrubšiu ako je obvyklé. Naše dvere a zárubne zadýhované dýhou hrubou 0,9 mm sú zárukou dlhej životnosti a kvalitného prevedenia.