O nás

Firma SCHODY FRAŇO

nadväzuje na rodinnú tradíciu výroby náročných výrobkov z dreva, ktorá trvá už tretiu generáciu. Založili sme ju v roku 1993 so zámerom špecializovať sa výlučne na zákazkovú výrobu schodísk. Špecializácia na jeden druh výrobku umožňuje dosahovať špičkovú úroveň kvality a dokázať zvládnuť aj tie technicky a dizajnovo najnáročnejšie zákazky.

Základným materialom pre výrobu schodísk je drevo. Avšak na požiadavku zákazníka a taktiež z dôvodu lepšieho zakomponovania schodiska do celkového interiéru bytu, je možné vyrobiť schodisko aj v kombinácii so sklom, kameňom, alebo kovmi, najmä ušľachtilými (nerez, mosadz, chróm a iné). Manufaktúrny, kusový spôsob výroby umožňuje vyrábať schodiská najrozmanitejších tvarov použitím ohýbaných dielov a plynulých prechodov presne podľa želania zákazníka a priestorových možností. Pričom každé schodisko je originál. Tento spôsob výroby tiež umožňuje využívať veľké množstvo výrobných možností, od „fortieľa“ našich dedov až po najmodernejšiu výpočtovú tecniku na CNC stojoch. Napriek možnosti využívania najmodernejších technológií má veľký podiel na výrobe aj ručná práca. Tú vykonanávajú naši zaškolení pracovníci, ktorí sú neustále informovaní o nových trendoch v drevovýrobe.

Schodiská vznikajú pri úzkej spolupráci so zákazníkom. Na začiatku spolupráce sú zákazníkovi odporúčané najvhodnejšie riešenia daného schodiska s prihliadnutím na jeho požiadavky. Na základe toho vyhotovíme priestorové 3D zobrazenie schodiska pre lepšiu predstavivosť zákazníka o zladení schodiska s interiérom. Po odsuhlasení konečného riešenia budúcim majiteľom sa začína s výrobou.

Vieme, že schodisko je výrobok, ktorý má slúžiť dlhé roky a preto je našou snahou, aby okrem troch základných „P“- pekné, pevné, pohodlné, bolo schodisko aj trvanlivé a cenovo dostupné.

Aké schody potrebujem?

Chcem, schodisko, ktoré má slúžiť dlhé roky, a aby bolo okrem troch základných „P“- pekné, pevné, pohodlné, aj trvanlivé a cenovo dostupné

Dozvedieť sa viac

Priebeh realizácie a spôsob dodávky schodiska

Pri riešení Vášho schodiska nás môžete kontaktovať cez kontaktný formulár na našej stránke, alebo osobne v našej kancelárií. Vypočujeme si Vaše predstavy, očakávania a navrhneme riešenia, na ktoré Vám vypracujeme cenovú ponuku...

Dozvedieť sa viac

Odborná spolupráca

Poskytli sme rady v článku Kruhové, polkruhové alebo točité schodisko (schody)?